Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Nowy produkt

Karate Zeon 050 CS

Nowy

144,44 zł

Zapytaj o produkt
Karate Zeon 050 CS

Karate Zeon 050 CS

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Więcej informacji

Opis

Środek owadobójczy w formie zawiesiny kapsuł w cieczy do rozcieńczania wodą, o działaniu kontaktowym i żołądkowym, przeznaczony do zwalczania szkodników gryzących i ssących w roślinach rolniczych, sadowniczych i warzywnych. Na roślinie dział a powierzchniowo. Środek przeznaczony do stosowania przy użyciu opryskiwaczy ręcznych.

Substancje czynne:

lambda-cyhalotryna (związek z grupy pyretroidów) 50 g w 1 litrze środka.

Zastosowanie:

Ziemniak:

W przypadku wystąpienia larw i chrząszczy stonki ziemniaczanej zastosować natychmiast. W razie wystąpienia mszyc, zastosować środek od razu.

Rzepak ozimy:

Rozszerzenie etykiety o jesienne zwalczanie szkodników rzepaku: pchełka rzepakowa, pchełki ziemne, gnatarz rzepakowiec. Zalecana dawka preparatu to 0,12 -0,15 l/ha, w okresie od fazy liścia właściwego do czterech liści. Po wystąpieniu słodyszka rzepakowego zastosować środek ( zwalcza on jednocześnie chowacza czterozębnego) Chowacz brukwiaczek , stosować przed złożeniem larw.

Pszenica ozima, jęczmień jary: 

W przypadku skrzypionki stosować od momentu wylęgania się larw. Stosować preparat w przypadku mszyc tylko po wykłoszeniu, nie później niż do fazy mlecznej dojrzałości ziarna.

Kukurydza:

Środek stosować w przypadku omacnicy prosowianki w okresie wiechowania kukurydz. Przeciw mszycom stosować w okresie masowego nalotu mszyc uskrzydlonych na rośliny.

Rośliny sadownicze:

Jabłoń:

W przypadku mszyc stosować po wystąpieniu szkodnika

Rośliny warzywne w gruncie:

Cebula:

Zastosować w przypadku wystąpienia pierwszych okazów wciorniastka tytoniowca. Zabieg wykonać w przypadku nalotu muchówek smietka cebulanka, to jest na początku kwitnienia bzu lilaka

Kapusta głowiasta:

Stosować opryski w momencie masowego wylęgania się gąsienic bielinka kapustnika i rzepnika, tantnisia krzyżowiaczka. Stosować po wystąpieniu pierwszych kolonii mszycy kapuścianej. Stosować przeciwko śmietce kapuścianej w początkowym okresie kwitnienia kasztanowca.

Uwaga! Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone na etykiecie i informacje dotyczące produktu.

Kupujący oświadcza, iż spełnia warunki wymienione w art. 25 ust.3 pkt. 5 ustawy z dnia 8 marca 2013 r. o środkach ochrony roślin oraz posiada przeszkolenie w zakresie stosowania środków ochrony roślin w przypadku środków dla użytkowników profesjonalnych. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Należy zwrócić uwagę na szczegółowe wskazania dotyczące ryzyka. Należy stosować się do zasad bezpieczeństwa zawartych w etykiecie. Środki ochrony roślin mogą nabyć jedynie osoby pełnoletnie oraz osoby, które ukończyły szkolenie i posiadają kwalifikacje wymagane dla osób nabywających środki ochrony roślin (art. 28 ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 8 marca 2013 r. ze zmianami). Środki ochrony roślin należy stosować w taki sposób, aby nie stwarzać zagrożenia dla zdrowia ludzi, zwierząt oraz dla środowiska.. Kupującym środki ochrony roślin musi być osoba trzeźwą. Korzystając z oferty oświadczasz, że spełniasz wyżej wymienione warunki.

Opinie

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Karate Zeon 050 CS

Karate Zeon 050 CS

30 innych produktów w tej samej kategorii: