Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Nowy produkt

Elumis 105 OD

Nowy

121,30 zł

Zapytaj o produkt
Elumis 105 OD

Elumis 105 OD

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Więcej informacji

Opis

Elumis to jedyny tak skuteczny i szybko działający produkt na chwasty w kukurydzy.

Zawiera dwie substancje czynne o różnych, ale jednocześnie uzupełniających się mechanizmach działania.

Jeden zabieg bezkonkurencyjnie zwalcza większość chwastów jedno- i dwuliściennych.

Stosuj od 2. do 8. liścia kukurydzy w dawce 1,5 l/ha.

  • Jest to kompletny herbicyd powschodowy przygotowany do stosowania wyłącznie w uprawie kukurydzy.

  • Jeden zabieg bezkonkurencyjnie zwalcza perz oraz szerokie spektrum innych chwastów jedno- i dwuliściennych.

  • Ma wyjątkowo długi okres stosowania (od 2. do 8. liści kukurydzy).

  • Jest całkowicie bezpieczny dla roślin kukurydzy.

  • Nowoczesna formulacja produktu (OD) gwarantuje pełne pokrycie chwastów oraz skuteczność działania nawet w trudnych warunkach.

Zastosowanie: 

Kukurydza

  • Elumis ma szerokie okno aplikacji – można go stosować od 2. do 8. liści kukurydzy. To najdłuższy termin wśród dostępnych na rynku herbicydów przeznaczonych do stosowania w kukurydzy.

  • Zalecana dawka to: 1-1,5 l/ha w zależności od gatunków chwastów występujących w uprawie oraz ich fazy rozwojowej.

Uwaga! Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone na etykiecie i informacje dotyczące produktu.

Kupujący oświadcza, iż spełnia warunki wymienione w art. 25 ust.3 ptk 5 ustawy z dnia 8 marca 2013 r. o środkach ochrony roślin oraz posiada przeszkolenie w zakresie stosowania środków ochrony roślin w przypadku środków dla użytkowników profesjonalnych. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Należy zwrócić uwagę na szczegółowe wskazania dotyczące ryzyka. Należy stosować się do zasad bezpieczeństwa zawartych w etykiecie. Środki ochrony roślin mogą nabyć jedynie osoby pełnoletnie oraz osoby, które ukończyły szkolenie i posiadają kwalifikacje wymagane dla osób nabywających środki ochrony roślin (art. 28 ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 8 marca 2013 r. ze zmianami). Środki ochrony roślin należy stosować w taki sposób, aby nie stwarzać zagrożenia dla zdrowia ludzi, zwierząt oraz dla środowiska.. Kupującym środki ochrony roślin musi być osoba trzeźwą. Korzystając z oferty oświadczasz, że spełniasz wyżej wymienione warunki.

Opinie

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Elumis 105 OD

Elumis 105 OD

30 innych produktów w tej samej kategorii: