Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

AvoxaPak PAK na 8,3 HA

Nowy produkt

AvoxaPak PAK na 8,3 HA

Nowy

1 655,56 zł

Zapytaj o produkt
AvoxaPak PAK na 8,3 HA

AvoxaPak PAK na 8,3 HA

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Więcej informacji

Opis

AvoxaPak (2x5 L Avoxa 50 EC + 1x5 L Aldaro 306 SE) PAK na 8,3 

Avoxa Pak jest zestawem dwóch herbicydów dolistnych do stosowania w pszenicy i pszenżycie ozimym, który łączy aż cztery substancje miotła bójcze z dwóch różnych grup chemicznych o odmiennych mechanizmach działania. Dodatkowo zapobiega powstawaniu odporności miotły zbożowej na herbicydy. Avoxa PAK ma działanie układowe, wykazuje działanie nalistne.

Zawartość substancji czynnych ALDARO:

2,4-D (związek z grupy fenoksykwasów) – 300 g/l (28,12%) w formie kwasu, co odpowiada 452 g/l w formie estru 2-etyloheksylowego

florasulam (związek z grupy triazolopirymidyn) – 6,25 g/l (0,59%)

Zawartość substancji czynnych AVOXA:

pinoksaden (związek z grupy fenylopirazolin) – 33,3 g/l (3,15%)

piroksulam(związek z grupy triazolopirymidyn) – 8,33 g/l (0,79 %)

Zastosowanie:

Pszenica ozima, pszenżyto ozime

Termin stosowania: powschodowo wiosną, po ruszeniu wegetacji aż do fazy drugiego kolanka

Dawkowanie w pakiecie: Avoxa 1,2 l/ha + Aldaro 0,6 l/ha

Uwaga! Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone na etykiecie i informacje dotyczące produktu.

Kupujący oświadcza, iż spełnia warunki wymienione w art. 25 ust.3 ptk 5 ustawy z dnia 8 marca 2013 r. o środkach ochrony roślin oraz posiada przeszkolenie w zakresie stosowania środków ochrony roślin w przypadku środków dla użytkowników profesjonalnych. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Należy zwrócić uwagę na szczegółowe wskazania dotyczące ryzyka. Należy stosować się do zasad bezpieczeństwa zawartych w etykiecie. Środki ochrony roślin mogą nabyć jedynie osoby pełnoletnie oraz osoby, które ukończyły szkolenie i posiadają kwalifikacje wymagane dla osób nabywających środki ochrony roślin (art. 28 ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 8 marca 2013 r. ze zmianami). Środki ochrony roślin należy stosować w taki sposób, aby nie stwarzać zagrożenia dla zdrowia ludzi, zwierząt oraz dla środowiska.. Kupującym środki ochrony roślin musi być osoba trzeźwą. Korzystając z oferty oświadczasz, że spełniasz wyżej wymienione warunki.

Opinie

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

AvoxaPak PAK na 8,3 HA

AvoxaPak PAK na 8,3 HA

30 innych produktów w tej samej kategorii: