Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

ROLMIX

KOMPLEKSOWE ZAOPATRZENIE TWOJEGO GOSPODARSTWA

Firma ROLMIX Mirosław Gwóźdź powstała w 2007 roku. Od początku istnienia jesteśmy nastawieni na profesjonalną obsługę takich klientów jak producenci żywności, hodowcy zwierząt oraz innych Klientów, którzy wymagają specjalistycznej i indywidalnej obsługi.

Wśród naszej oferty znajduje się bardzo zróżnicowany oraz jakościowy asortyment, który zadowolił już wiele tysięcy klientów nawet tych najbardziej wymagających. U nas zaopatrzysz się w m.in. w pasze, premiksy, koncentraty, środki ochrony roślin, nawozy i wiele innych, prowadzimy również skup zbóż. Zajmujemy się nie tylko kompleksowym zaopatrzeniem gospodarstw, ale również służymy fachową pomocą w zakresie doradztwa rolniczego i żywieniowego.

Dla klientów z województwa łódzkiego zapewniamy możliwość dokonania zakupów na miejscu w naszych sklepach stacjonarnych, których adres znajduję się w zakładce kontakt. Oferujemy też wysyłkę firmą kurierską, bądź własnym transportem prosto do Państwa drzwi.

Na wszystkie pytania, na które nie znaleźliście Państwo odpowiedzi albo jesteście zainteresowani ofertą współpracy, zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego z naszą firmą.