Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Tego produktu nie ma w magazynie

Nowy produkt


Tezosar Extra Box

Nowy

171,30 zł

Zapytaj o produkt
Tezosar Extra Box

Tezosar Extra Box

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Więcej informacji

Opis

Zawartość substancji czynnych TEZOSAR 500 SC:

terbutyloazyna(terbutylazyna)(związek z grupy triazyn) – 500 g/l (44,88 %)
Zawartość substancji czynnych NIKOSAR 060 OD:

nikosulfuron (substancja z grupy pochodnych sulfonylomocznika) -60g/l (6,09%)
Zawartość substancji czynnych JUZAN 100 SC:

mezotrion (związek z grupy triketonów) – 100 g/l (9,38%)

TEZOSAR 500 SC jest środkiem chwastobójczym firmy Ciech Sarzyna, w formie koncentratu do sporządzania roztworu wodnego, stosowanym nalistnie, przeznaczonym do powschodowego zwalczania chwastów w kukurydzy. Substancja o ponadprzeciętnym działaniu odglebowym. Pobierana przez korzenie. Specjalizuje się w zwalczaniu chwastów dwuliściennych.

Pobierany przez korzenie i w mniejszym stopniu przez liście, działa układowo, krąży w roślinie. Niszczy chwasty od fazy kiełkowania do fazy 4 liści. Środek ogranicza wschody chwastów przez 6-8 tygodni po wykonaniu zabiegu.

NIKOSAR 060 OD jest herbicydem selektywnym stosowanym w uprawie kukurydzy, o działaniu układowym pobieranym głównie poprzez liście i szybko przemieszczanym w roślinie, powodującym zahamowanie wzrostu i rozwoju chwastów. Jest pobierany przez liście. Przeznaczony do zwalczania chwastów dwuliściennych i jednoliściennych, w tym perzu właściwego.

JUZAN 100 SC jest środkiem chwastobójczym, w formie koncentratu do sporządzania roztworu wodnego, stosowanym nalistnie, przeznaczonym do powschodowego zwalczania chwastów w kukurydzy. Pobierany przez liście i korzenie chwastów. Zwalcza szerokie spektrum najbardziej uciążliwych chwastów.

Uwaga! Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone na etykiecie i informacje dotyczące produktu.

Kupujący oświadcza, iż spełnia warunki wymienione w art. 25 ust.3 ptk 5 ustawy z dnia 8 marca 2013 r. o środkach ochrony roślin oraz posiada przeszkolenie w zakresie stosowania środków ochrony roślin w przypadku środków dla użytkowników profesjonalnych. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Należy zwrócić uwagę na szczegółowe wskazania dotyczące ryzyka. Należy stosować się do zasad bezpieczeństwa zawartych w etykiecie. Środki ochrony roślin mogą nabyć jedynie osoby pełnoletnie oraz osoby, które ukończyły szkolenie i posiadają kwalifikacje wymagane dla osób nabywających środki ochrony roślin (art. 28 ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 8 marca 2013 r. ze zmianami). Środki ochrony roślin należy stosować w taki sposób, aby nie stwarzać zagrożenia dla zdrowia ludzi, zwierząt oraz dla środowiska.. Kupującym środki ochrony roślin musi być osoba trzeźwą. Korzystając z oferty oświadczasz, że spełniasz wyżej wymienione warunki.

Opinie

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Tezosar Extra Box

Tezosar Extra Box

30 innych produktów w tej samej kategorii: