Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Nowy produkt

Actellic 500 EC

Nowy

273,15 zł

Zapytaj o produkt
Actellic 500 EC

Actellic 500 EC

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Więcej informacji

Opis

Actellic 500 EC to środek owadobójczy stosowany w dezynsekcji nasion siewnych, nasion przeznaczonych na konsumpcję oraz pomieszczeń magazynowych.
Potrójne działanie:

  • kontaktowe
  • żołądkowe
  • gazowe

Substancja czynna: pirymifos metylowy 500g/l


Dawkowanie:
Dezynsekcja pustych pomieszczeń (wołek zbożowy, spichrzel surynamski, trojszyk ulec)
opryskiwać za pomocą opryskiwaczy lub zamgławiaczy automatycznych nie wymagających obecności operatora podczas zabiegu.
zalecana dawka dla jednorazowego zastosowania: 1 litr środka uzupełniony do 10 l wodą na 1000 m2 powierzchni ścian, podłóg i sufitów.
maksymalna dawka dla jednorazowego zastosowania: 1 litr środka uzupełniony do 10 l wodą na 1000m2 powierzchni ścian, podłóg i sufitów.
po zabiegu pomieszczenie pozostawić zamknięte możliwie jak najdłużej, co najmniej 4 godziny.


Dezynsekcja nasion siewnych i przeznaczonych do konsumpcji (pszenica, pszenżyto, jęczmień, owies)

  • opryskiwać nasiona znajdujące się na pasie transmisyjnym
  • zalecana dawka dla jednorazowego zastosowania: 8 ml środka w 0,75 l – 1,0 l wody na 1 tonę nasion
  • maksymalna dawka dla jednorazowego zastosowania: 8 ml środka w 0,75 l – 1,0 l wody na 1 tonę nasion

Uwaga! Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone na etykiecie i informacje dotyczące produktu.

Kupujący oświadcza, iż spełnia warunki wymienione w art. 25 ust.3 ptk 5 ustawy z dnia 8 marca 2013 r. o środkach ochrony roślin oraz posiada przeszkolenie w zakresie stosowania środków ochrony roślin w przypadku środków dla użytkowników profesjonalnych. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Należy zwrócić uwagę na szczegółowe wskazania dotyczące ryzyka. Należy stosować się do zasad bezpieczeństwa zawartych w etykiecie. Środki ochrony roślin mogą nabyć jedynie osoby pełnoletnie oraz osoby, które ukończyły szkolenie i posiadają kwalifikacje wymagane dla osób nabywających środki ochrony roślin (art. 28 ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 8 marca 2013 r. ze zmianami). Środki ochrony roślin należy stosować w taki sposób, aby nie stwarzać zagrożenia dla zdrowia ludzi, zwierząt oraz dla środowiska.. Kupującym środki ochrony roślin musi być osoba trzeźwą. Korzystając z oferty oświadczasz, że spełniasz wyżej wymienione warunki.

Opinie

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Actellic 500 EC

Actellic 500 EC

30 innych produktów w tej samej kategorii: