Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Nowy produkt

Colzor Trio 405 EC

Nowy

480,56 zł

Zapytaj o produkt
Colzor Trio 405 EC

Colzor Trio 405 EC

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Więcej informacji

Opis

Opis produktu

Herbicyd w formie koncentratu do sporządzenia emulsji wodnej, stosowany doglebowo, przeznaczony do zwalczania jednorodnych chwastów dwuliściennych i niektórych jednoliściennych w rzepaku ozimym.

Substancja czynna:

187,5 g/l dimetachlor (związek z grupy chloroacetanilidów)
+
187,5 g/l napropamid (związek z grupy izoksazolidionów)
+
30 g/l chlomazon (związek z grupy izoksazolidionów)

Formulacja:

EC

Typ i sposób działania:

doglebowy

Uwaga! Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone na etykiecie i informacje dotyczące produktu.

Kupujący oświadcza, iż spełnia warunki wymienione w art. 25 ust.3 ptk 5 ustawy z dnia 8 marca 2013 r. o środkach ochrony roślin oraz posiada przeszkolenie w zakresie stosowania środków ochrony roślin w przypadku środków dla użytkowników profesjonalnych. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Należy zwrócić uwagę na szczegółowe wskazania dotyczące ryzyka. Należy stosować się do zasad bezpieczeństwa zawartych w etykiecie. Środki ochrony roślin mogą nabyć jedynie osoby pełnoletnie oraz osoby, które ukończyły szkolenie i posiadają kwalifikacje wymagane dla osób nabywających środki ochrony roślin (art. 28 ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 8 marca 2013 r. ze zmianami). Środki ochrony roślin należy stosować w taki sposób, aby nie stwarzać zagrożenia dla zdrowia ludzi, zwierząt oraz dla środowiska.. Kupującym środki ochrony roślin musi być osoba trzeźwą. Korzystając z oferty oświadczasz, że spełniasz wyżej wymienione warunki.

Opinie

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Colzor Trio 405 EC

Colzor Trio 405 EC

30 innych produktów w tej samej kategorii: