Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Tego produktu nie ma w magazynie

Nowy produkt


BUSHIDO PAK

Nowy

1 111,11 zł

Zapytaj o produkt
BUSHIDO PAK

BUSHIDO PAK

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Więcej informacji

Opis

BUSHIDO PAK- FUNGICYD NA T1/T2

OCHRONA LIŚCIA FLAGOWEGO W GOTOWYM PAKU FUNGICYDOWYM,DO OCHRONY ZBÓŻ PRZED CHOROBAMI


BUSHIDO PAK to nowość firmy Sumi Agro, to rozwiązanie fungicydowe do zastosowania w zbożach ozimych i jarych. Bushido Pak to połączenie 2 produktów: KENDO 50 EW oraz BUSHI 200 EC.
Pakiet zapewnia skuteczną ochronę liścia flagowego, dzięki dwóm substancjom czynnym o dwóch różnych mechanizmach działania. Cyflufenamid zawarty w Kendo- to wyjątkowa na polskim rynku substancja z nowej grupy chemicznej (fenyloacetamidy). Działa systemicznie, translaminarnie i gazowo. Wykazuje wysoką aktywność biologiczną przy niskiej skłonności do parowania, co przedłuża działanie substancji czynnej. Zwalcza patogeny znajdujące się w roślinie oraz ogranicza rozwój kolejnych infekcji. Z kolei piraklostrobina znajdująca się w Bushi należy do grupy strobiluryn nowszej generacji (F500). Wykazuje działanie profilaktyczne i lecznicze, zwiększając przy tym zdolność roślin do odpierania patogenów. W roślinie działa powierzchniowo i translaminarnie. Pozytywnie wpływa na fizjologię rośliny, wzmacniając jej odporność na stresy biotyczne i abiotyczne.
Dzięki temu Bushido Pak zwalcza i ogranicza występowanie groźnych chorób grzybowych podczas zabiegu T2 (na liść flagowy).


KENDO 50 EW jest środkiem grzybobójczym, w formie emulsji oleju w wodzie, o działaniu układowym do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego.

BUSHI to fungicyd formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej(EC), o działaniu lokalnie układowym i translaminarnym do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego w zwalczaniu chorób powodowanych przez grzyby.

Zawartość substancji czynnych Kendo:

 • cyflufenamid –związek z grupy fenyloacetamidów -50 g/l(5,32%)

  Zawartość substancji czynnych Bushi

 • piraklostrobina (związek z grupy strobiluryn) -200 g/l (19,2 %)

  DAWKOWANIE BUSHIDO PAK W PAKIECIE:
  0,125 L KENDO + 0,625 L BUSHI NA HEKTAR

  Maksymalna liczba zabiegów sezonie wegetacyjnym: 2
  Odstęp pomiędzy zabiegami: co najmniej 28 dni
  Zalecana ilość wody:200-400 l/ha

  Bushido Pak zwalcza następujące choroby w zbożach:

  mączniak prawdziwy, mączniak prawdziwy zbóż i traw, brunatna plamistość liści, fuzarioza kłosów, rdza brunatna, plamistość siatkowa jęczmienia, rdza jęczmienia, rdza żółta, rdza żółta zbóż, rynchosporioza zbóż, septorioza liści, septorioza paskowana liści pszenicy, septorioza plew

  Termin stosowania: od BBCH 30 do 69 – od fazy liścia flagowego do końca fazy kłoszenia.
  Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin.
  Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu.

Opinie

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

BUSHIDO PAK

BUSHIDO PAK

30 innych produktów w tej samej kategorii: