Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Nowy produkt

Treso

Nowy

1 962,96 zł

Zapytaj o produkt
Treso

Treso

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Więcej informacji

Opis

Treso® to ekspert w walce ze zgnilizną twardzikową. Ta najgroźniejsza choroba wywoływana przez grzyba Sclerotinia Sclerotiorum, atakująca rzepak w okresie kwitnienia, może ograniczyć plonowanie nawet do 60%. Treso® wykazuje ponadprzeciętną skuteczność w zwalczaniu tej choroby, co potwierdzają badania prowadzone w kraju i za granicą.

Tres2o® długotrwale utrzymuje zdrowy i silny łan. Preparat odznacza się wysoką foto stabilnością, przez co okres jego działania ulega znacznemu wydłużeniu. Dzięki temu zastosowanie Treso® przynosi wymierne korzyści podczas żniw – WYSOKIE PLONY.

Zawartość substancji czynnych:

fludioksonil (związek z grupy fenylopiroli) – 500 g/kg

W jakich uprawach można zwalczać choroby grzybobójcze fungicydem Treso?

  • Rzepak ozimy,

  • Rzepak jary 

  • Rzepak jary (małoobszarowo także),

  • Rzepik ozimy i jary,

  • Lnianka siewna ozima i jara,

  • Gorczyca sarepska, gorczyca biała, gorczyca czarna,

  • Soja,

  • Len (wykorzystanie na olej i siemię, włókno oraz na nasiona),

  • Konopie (wykorzystanie na olej, włókno oraz na nasiona).

Maksymalna /zalecana dawka dla jednorazowego zastosowania: 0,75 kg/ha. Termin stosowania: środek zastosować zapobiegawczo, od początku do końca fazy kwitnienia rośliny uprawnej (BBCH 61-69).

Uwaga! Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone na etykiecie i informacje dotyczące produktu.

Kupujący oświadcza, iż spełnia warunki wymienione w art. 25 ust.3 ptk 5 ustawy z dnia 8 marca 2013 r. o środkach ochrony roślin oraz posiada przeszkolenie w zakresie stosowania środków ochrony roślin w przypadku środków dla użytkowników profesjonalnych. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Należy zwrócić uwagę na szczegółowe wskazania dotyczące ryzyka. Należy stosować się do zasad bezpieczeństwa zawartych w etykiecie. Środki ochrony roślin mogą nabyć jedynie osoby pełnoletnie oraz osoby, które ukończyły szkolenie i posiadają kwalifikacje wymagane dla osób nabywających środki ochrony roślin (art. 28 ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 8 marca 2013 r. ze zmianami). Środki ochrony roślin należy stosować w taki sposób, aby nie stwarzać zagrożenia dla zdrowia ludzi, zwierząt oraz dla środowiska.. Kupującym środki ochrony roślin musi być osoba trzeźwą. Korzystając z oferty oświadczasz, że spełniasz wyżej wymienione warunki.

Opinie

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Treso

Treso

30 innych produktów w tej samej kategorii: